ONLINE NASTAVA ZA SVE RAZREDE OD SRIJEDE 18. 3. 2020.

Poštovani učenici i roditelji,

obavještavamo Vas da SŠ Hrvatski kralj Zvonimir, Krk i dalje radi na uspostavljanju virtualnih učionica i prijavi učenika i nastavnika u iste, no problem je u opterećenosti sustava na globalnoj razini.

Nadamo se da će Carnet što prije ukloniti problem te da ćemo što prije krenuti s izvođenjem online nastave na platformi Yammer. Ako bude moguće, već i od ponedjeljka za završne razrede, tj. maturante, i to od 11 sati. Također, molimo maturante da prate općeobrazovni dio (mat, hrv, engl, njem, geo) od 12.45 do 14 sati na Sportskoj televiziji.

Osim toga, svi učenici prvih, drugih, trećih i četvrtih razreda naše škole moći će pratiti obrazovni sadržaj na Sportskoj tv, kao i online nastavne sadržaje prema rasporedu sati objavljenom na sljedećem linku; https://mzo.gov.hr/vijesti/nastava-na-daljinu-raspored/3597 .

VIRTUALNE UČIONICE ZA SVE UČENIKE NAŠE ŠKOLE POČINJU U SRIJEDU 18. 3. 2020. I TO PO UOBIČAJENOM RASPOREDU SATI.

NASTAVNICI VEĆ OBJAVLJUJU MATERIJALE U VIRTUALNIM UČIONICAMA PA SE ONI UČENICI KOJI SU SE USPJELI PRIJAVITI NA YAMMER MOGU VEĆ I UKLJUČITI U VIRTUALNE UČIONICE SVOJIH RAZREDA.

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih pokrenula je mrežni portal za virtualnu nastavu. Od ponedjeljka 16. ožujka 2020. objavljivat će se digitalni sadržaji za održavanje nastave za strukovne škole. Podsjećamo da su naši sektori Turizam i ugostiteljstvo te Ekonomija, trgovina i poslovna administracija. https://nastava.asoo.hr/

Pozivam učenike na aktivno i pravovremeno izvršavanje obveza dobivenih u virtualnim učionicama ili mailom.

Što se tiče ponašanja u virtualnoj učionici, podrazumijeva se poštivanje normi pristojnoga ponašanja i komunikacije s nastavnikom i kolegama iz razreda tijekom izvođenja nastave na daljinu.

Sve novosti pratite svakodnevno na web stranici i Facebook stranici Škole, a za ostala pitanja obratite se razrednicima. Želim Vam svima ugodan, koristan i produktivan rad u vašim virtualnim učionicama.

Ravnateljica Đurđica Cvitkušić, prof.

objavio: Daria Papa   datum: 15. 3. 2020.